PIRMASIS BĖGIMO ETAPAS


Sveiki, sveikiname visus, stojusius prie starto linijos.
Pirmiausia reikės įvertinti dabartinę savo situaciją. Tai padės geriau suvokti, kur šiuo metu esate, o taip pat, kur norėtumėte būti.  Nepamirškite, kad tai darote sau, todėl nesistenkite nei padidinti balų, nei jų nuvertinti.  Pats geriausias dalykas yra žinoti realią situaciją, tada geriausiai galėsite pamatyti ir savo judėjimą į priekį.

1. Užduotis. Dabartinės situacijos įvertinimas pagal „S. Kovaliovo Gerovės žvaigždę“. Plačiau apie tai dar galite paskaityti šiame tinklapyje "Kertiniai gerovės akmenys" Dabartinę savo situaciją įvertinkite nuo 0 iki 10 balų šiose srityse:

1.Sveikata - ?
        Psichologine (kai pats gyvenimas nekelia dideliu problemu) -?
        Fizine (kai fizinis kunas sveikas tiek, jog nejauciate negalavimu) -? 
        Dvasine (jausmas, kad zinai del ko ir kam gyveni) -?

2.Meile, seksas -? 
        Meile -?
        Seksas-?

3.Pinigai -?

4.Darbas -?

5.Santykiai - ?

Patikėkite tuo balu, kuris į galvą „atėjo“ per pirmąsias 8 sek. (2–3 įkvėpimai/iškvėpimai). Visa kita, greičiausiai, jau bus išgalvota ir nebeatitiks tikrovės. Tuose punktuose, kurie susideda iš kelių dalių, kiekvieną dalį įvertinkit atskirai, o paskui suteikite bendrą balą, kuris nebūtinai turi būti atskirų dalių sumos vidurkis. Tai individualu.

Kita šios etapo užduotis - įsivertinti bendrą savo gerovės lygį. Apie tai taip pat galite paskaityti šiame tinklapyje "Kuo varlė skiriasi nuo princo"

10   Princai (absoliutus laimingieji)
9     Laimingieji
8     Trapiai laimingi
7     Stiprus vidutiniokai
6     Visiski vidutiniokai
5     Silpni vidutiniokai
4     Pusiau nevykeliai
3     Visiski nevykeliai
0-2 Varles (absoliutus nevykeliai)

Labai svarbu būti maksimaliai objektyviems. Juk jei namuose kiltų gaisras ir įsijungtų signalizacija, efektyvu būtų pirma užgesinti ugnį, vėliau – išsivalyti ir susiremontuoti butą, o ne išjungti garsinę signalizaciją ir mėgautis tyla ir ramybe. Svarbu ne tai, kuo buvote ar esate, o tai, kuo ruošiatės tapti. O tapti norime princais, kuriems į rankas plaukia viskas, ko tik jie užsigeidžia, kuriems įdomu gyventi ir kurie tiesiog mėgaujasi gyvenimu. Pirmas žingsnis kaip tik ir yra savo bendro tikslo numatymas ir tolesnis jo siekimas. Būtent tam ir skirtos Maratono psichotechnikos. Tai mes ir ruošiamės daryti. Sėkmės jums ir – galim pradėti!