ANTRASIS BĖGIMO ETAPAS

Psichotechnika  „Asmeninio gyvenimo detalizavimas“   padės išsiaiškinti, kokia yra dabartinė jūsų būsena (DB), o taip pat išryškinti norimą būseną (NB).  Tolesniame maratono kelyje Jūs dar labiau sukonkretinsite norimos būsenos (NB) vaizdą ir sustiprinsite norą tą būseną pasiekti, o taip pat pereisite iš DB į NB, pasipildydami reikiamais resursais ir atlikdami atitinkamas psichotechnikas. Bet tai – kituose etapuose. O dabar – psichotechnika „Asmeninio gyvenimo detalizavimas“.

 Padalinkite A4 formato lapą į 4 dalis ir kiekviename kvadrate parašykite nuo 5 (penkių) iki 9 (devynių) labai konkrečių atsakymų:

 TURIU ir NORIU turėti                                      TURIU, bet NENORIU turėti
(tai, ką, laimei, turiu ir noriu turėti)                      (tai, ką, nelaimei, turiu)


NETURIU ir NORIU turėti                                  NETURIU ir NENORIU turėti
(tai, ko, nelaimei, neturiu)                                 (tai, ko, laimei, neturiu ir nenoriu turėti)

Forume braukyti kvadratų nereikia, reikia tik apgalvoti ir detaliai atsakyti į pateiktus klausimus.

Atlikę užduotį atsakymus paskelbkite forume ir asmeniniu pranešimu apie atliktas užduotis praneškite Jus kuruojančiam konsultantui.

Primenu – tam, kad rezultatas tenkintų Jus pačius, pirmiausia viską rašykite ranka sąsiuvinyje ir tik po to perspausdinkite pranešime į forumą. Kai rašote ranka, Jūsų kairysis smegenų pusrutulis, kuris yra atsakingas už vaizdus ir kūrybą, tampa aktyvus,  o į forumą perrašoma tam, kad būtų galima patikrinti ir pakomentuoti Jūsų darbą.

SĖKMĖS!!!