INP


Prof. S.Kovaliovas
INP - integralinis neuroprogramavimas, autorinė prof. S. Kovaliovo metodika, įgalinanti dirbti su žmogumi sistemiškai, integruotai, panaudojant visas psichoterapinio darbo kryptis, visus žmogaus gyvenimo etapus, visus psichoterapijos lygius ir visus reprezentavimo kodus.

Šiame puslapyje pateiksiu  nuorodas į prof. S. Kovaliovo straipsnius, kuriuos patalpinau savo tinklaraštyje.  Tikiu, kad čia lankosi ir tie skaitytojai, kurie ieško rimtų straipsnių, tad jiems bus patogu rasti viską vienoje vietoje.


Apie integralinį neuroprogramavimą:

Galima prašyti ir gauti viską, ko tik norite
Tai įžanginė straipsnio apie integralinį neuroprogramavimą (INP) dalis.  Joje parodyta visa šio metodo apimtis: 1.visos psichoterapinio darbo su žmogumi kryptys, 2.visi žmogaus gyvenimo etapai, 3.visi psichoterapijos lygiai ir 4.visi reprezentavimo kodai.  Čia rasite INP struktūros suvestinę lentelę, tad jei skaitant S.Kovaliovo straipsnius, pasimestumėte, apie ką šiuo metu kalbama, kviečiu atsiversti šią lentelę ir bendras vaizdas vėl bus aiškus.
  

Psichoterapinio darbo su žmogumi kryptys
Šiame straipsnyje ( tiksliau - straipsnio "Apie integralinį neuroprogramavimą dalyje) S. Kovaliovas pristato integraliniame neuroprogramavime naudojamą ketveriukės principą (į viską galima žiūrėti tos visumos keturiais lygiais) ir kiekvieną iš keturių psichoterapinio darbo krypčių peržvelgia keturiais lygiais.  Visa tai nėra paprasta, bet iš mozaikos pabirų dalelių pagaliau susidaro vientisas paveikslas apie psichoterapinį darbą.

Žmogaus gyvenimo etapai (1) Apie vitališkumo didinimą ir kaip S. Kovaliovas išsprendė dilemą „Pinigai arba gyvybė“ 
Žmogaus gyvenimo etapai (2) Žmogaus gyvenimo etapai įvairiais rakursais
"Žmogaus gyvenimo etapai" - vienas  S. Kovaliovo straipsnio "Apie integralinį neuroprogramavimą" skirsnis, kurį dėl jame pateikiamos medžiagos kiekio padalinau į dvi dalis.  Pirmoje dalyje S. Kovaliovas pasakojo apie vitališkumą ir nuo ko jis priklauso, bei išskyrė žmogaus gyvenime dvi puses.  Pirmojoje gyvenimo pusėje žmogus mokosi išgyventi (išgyvenimo lygis), ir tik antroje gyvenimo pusėje (tikrojo gyvenimo lygis), jei ją pasiekia, pradeda iš tikrųjų gyventi džiaugsmingai, sėkmingai, laimingai.

Psichoterapijos lygiai
Reprezentavimo kodai

Tai S. Kovaliovo straipsnio "Apie integralinį programavimą" dalys, kurios dar laukia vertimo į lietuvių kalbą.  Tikrai išversiu ir patalpinsiu savo tinklaraštyje. 

Integralinio neuroprogramavimo istorija, struktūra ir dinamika
Kai aš pradėjau mokytis S. Kovaliovo vadovaujamame Inovacinių psichotechnologijų institute, tokio metodo kaip integralinis neuroprogramavimas dar nebuvo.  Tada mokėmės NLP rytų versijos, metodo, kurį S. Kovaliovas buvo oficialiai užregistravęs kaip atskirą psichoterapinę metodologiją.  Vėliau iš jos gimė Neurotransformingas, paskui - Egzistencinis neuroprogramavimas, o visa tai į vieną sistemą - t. y. į Integralinį neuroprogramavimą apjungė Transcedentinis neuroprogramavimas (pastarojo metodologija dar kuriama, tad su įdomumu laukiu tolesnio Meistro kurso).  Apie integralinio neuroprogramavimo atsiradimo istoriją straipsnyje pasakoja jo autorius S. Kovaliovas.

Genijus ir piktadarys: kaip jie dera viename asmenyje?
Mane seniai domino šis klausimas.  Atrodo, kaip tai įmanoma, jog genialius kūrinius sukuria žmogus, kuris gyvena palaidą gyvenimą, mirksta alkoholyje ar pats savęs niekaip nesuranda.  Visus taškus ant i sustatė šis straipsnis.  Man pasirodė, kad atsakymas į šį klausimą gali būti įdomus ir kitiems, todėl jį ir išverčiau pirmą ir netgi nusiunčiau net į dienraščiams.  Iš dviejų dienraščių gavau atsisakymus spausdinti, o trys sureagavo tyla.  Tada man ir kilo mintis pradėti savo metinį projektą kasdien paskelbti savo tinklaraštyje po įrašą.


****************************************************************************************************

Jeigu jūs norite išbandyti integralinio neuroprogramavimo psichotechnikas savarankiškai, žemiau rasite sistemiškai pateiktas psichotechnikas motyvacijos didinimui.  Jas galima atlikti ir su psichoterapeuto pagalba.  Sąlygos žemiau.


Motyvacija - kelionės į tikslą kuras
Dėmesio!  Kaip dažnai entuziastingai pradedame siekti nusistatyto tikslo, tačiau ilgainiui pakilumas užgęsta, ir mes eilinį kartą paliekame savo svajonę.  Kad taip neatsitiktų kviečiu užkurti savo motyvaciją naujausiomis psichotechnikomis, kurių teisingą atlikimą prižiūrės prityręs psichoterapeutas. Skamba viliojančiai? Tikrai TAIP!
 

Kaip užsiregistruoti, žiūrėkit žemiau


9 psichotechnikų etapai su psichoterapeuto priežiūra - TIK 210 Eur

MARATONO ETAPAI:
Apšilimas

Startas. Pimasis bėgimo etpas
S.Kovaliovo gerovės žvaigždė
Antrasis bėgimo etapas
Asmeninio gyvenimo detalizavimas
Treciasis bėgimo etapas
Svarbiausių dalykų sąrašas ir Standartinių kriterijų apibūdinimas

Ketvirtasis bėgimo etapas
Gerai suformuluotas rezultatas
Penktasis bėgimo etapas
Tikslo įsukimas į viršų ir išsukimas į apačią
Šeštasis bėgimo etapas
Kopingas
Septintasis bėgimo etapas
101 teiginys
Vidinio pasipriešinimo likvidavimas
Aštuntasis bėgimo etapas
Rezultato įdiegimas  į žmogaus neurologiją
Devintasis bėgimo etapas
Pasąmonės autopiloto įjungimas
Finišas

Ruošiamės kelionei į tikslą
Kaip užsiregistruoti
 El.paštu psichologaspades@gmail.com išsiųskite žinutę "Noriu pakelti motyvaciją"

Kaip vyks motyvacijos kėlimo darbas?

1) El.paštu gausite sąskaitą, į kurią pervesite 210 Eur su prierašu "Už motyvacijos kėlimo renginį"
2) Patvirtinus apmokėjimą, el.paštu gausite nuorodą į pimąsias užduotis. Jas atliksite raštu ir aprašymą atsiųsite konsultantui. Tada gausite jo komentarus: prašymą kai ką patikslinti ar pagyrimus už puikų atlikimą.  Susirašinėjimas vyks tol, kol visi atsakymai bus atlikti tinkamai.  Tada pereisite prie kito etapo užduočių.  Ir taip, kol užbaigsite visus etapus.

Papildomos sąlygos

9 etapų užduotims atlikti skiriama 20 dienų.  Nespėjus atlikti visų užduočių per šį laikotarpį, už kiekvieną likusį etapą papildomai sumokama 17 Eur. Praėjus 30 dienų, darbas baigiamas, nežiūrint į tai ar suspėjote viską padaryti, ar ne. Jei nespėjate, tai reiškia, kad trūksta motyvacijos net motyvacijos kėlimui atlikti, tad nėra  reikalo toliau tęsti. Pinigai negrąžinami.

Jei norite kelti motyvaciją savarankiškai

Galite pradėti dirbti iškart.  Mokėti nereikės.  Užduotys patalpintos šiame puslapyje aukščiau: žr. Maratono etapai.
---------------------------------------------------------------------------------------------

Iš psichotechnikų renginio Maratonas istorijos: Internetinis psichotechnikų modulio motyvacijos pakėlimui variantas buvo paruoštas, remiantis prof.S.Kovaliovo bendruoju psichotechnikų moduliu.  Jį paruošė Inovacinių psichotechnologijų Instituto specialistas A. Kovalevskis ir šį  internetinį renginį padarė masiniu: jame dalyvaudavo iki 100 dalyvių ir 8-12 konsultantų. Renginio metudalyviai turėdavo atlikti visą eilę NLP ir neurotransformingo psichotechnikų. Jų darbą stebėdavo ir juos  konsultuodavo priskirtas konsultantas. Dalyvių tikslas buvo padidinti motyvaciją savo pasirinktam tikslui pasiekti. 


KODĖL MARATONO UŽDUOTIS REIKIA  RAŠYTI RANKA

MARATONAS KONSULTANTO ŽVILGSNIU