Laiškas skaitytojui

Čia aš - Linga Švanienė. A.Kubaičio nuotr.
Sveikas,
mielas mano tinklaraščio skaitytojau,


įsivaizduoju tave besidomintį, ieškantį, tobulėjantį, smalsų, kartais linksmą, kartais liūdną, mąstantį, siekiantį išspręsti kilusias problemas, tikintį, kad visada yra išeitis. Galėčiau tęsti, tik pastebiu, kad aprašinėju save.

Vadinasi, turim kai ką bendro. Vadinasi, gali ir mano tinklapyje rasti kai ką įdomaus sau. Tikiu, kad rasi. Ir jei kils noras pasidalinti su kuo nors rastais tekstais, mano leidimą jau turi. Prašau tik kartu įdėti nuorodą.


Pagrindinė kryptis, apie ką čia kalbėsiu – integralinis neuroprogramavimas. Tai atskira psichoterapijos kryptis, kuria domiuosi jau beveik 10 metų. Meluoju, prieš tiek laiko integralinio neuroprogramavimo dar nebuvo, o man, lankantis S. Kovaliovo seminaruose tiesiog pavyko stebėti būtent šio metodo gimimą. Apie kelią į integralinį neuroprogramavimą pasakoja pats S. Kovaliovas savo straipsnyje, kurį išverčiau į lietuvių kalbą.


Kodėl būtent ši psichoterapijos kryptis, o ne kuri kita? Tau tikrai pažįstamas jausmas, kai išgirdus kokią naują mintį, tikrai žinai, kad tai tau jau buvo žinoma, tik anksčiau nemokėjai išsireikšti. Pirmieji susitikimai su S. Kovaliovu internete buvo būtent tokie. Beliko tik išsiimti pasą (tuo laiku turėjau tik ID kortelę), gauti Rusijos vizą ir nuvykti į Maskvą į pirmąjį seminarą. O toliau klausimų nekilo – aš tapau uolia moksleive, ir šiandieną esu serifikuota integralinio neuroprogramavimo konsultantė, Praktinės psichoterapijos centro prie Inovacinių psichotechnologijų instituto specialistė, Tarptautinės praktinės psichoterapijos lygos narė.


Svetainėje būtent noriu dalintis tuo, kas man rodosi svarbu, naudinga, praktiška, įdomu, kuo domiuosi, žaviuosi, gyvenu, kvėpuoju pastaruosius metus. O pagrindinė tema – be abejo, integralinis neuroprogramavimaspsichoterapijos kryptis apie žmogaus gyvenimą ir apie tai, kaip padaryti jį efektyviu ir laimingu.


Talpinsiu čia S. Kovaliovo straipsnių vertimus (autoriaus leidimą turiu!), įdomesnes mintis iš seminarų, atskiromis temomis rašysiu straipsnius, atsakinėsiu į klausimus patalpinsiu man patikusius anekdotus ar pasakojimus. Beje, jei tau kiltų koks klausimas iš savo gyvenimo ar susijęs su čia rastais tekstais, kviečiu drąsiai man rašyti  el. paštu neurokodas@gmail.com. Jei klausimas bus aktualus ir kitiems, parašysiu atsakymą-straipsnelį. Garantuoju, kad tavo anonimiškumas bus išlaikytas, nebent norėtum kitaip.


Tuo pačiu informuoju, kad teikiu individualias konsultacijas, naudodama būtent integralinio neuroprogramavimo metodą. Atskirame puslapyje išvardinau temas, su kuriomis dirbu.  Tad užstrigus gyvenimo gniaužtuose, skambink arba rašyk. Ne, aš tikrai tau neduosiu jokių patarimų, nes tikrai žinau, kad visi atsakymai jau yra tavyje. Efektyvus metodas, kuriuo naudojuosi, turi daugybę priemonių, padėsiančių tau pačiam rasti atsakymus ir pasikeisti. 

Mano kontaktai:
Tel. 8-679 66811
Tel. 8-612 20620
„Skype“: psichologaspades

Apie tai, kuo galiu būti naudinga būtent tau, skaityk skyrelyje "Paslaugos".

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nufotografavau sertifikatą, suteikiantį teisę dirbti integralinio neuroprogramavimo metodu.
Jis teigia:

RF profesionalių psichoterapeutų lyga (Maskva) išdavė Sertifikatą Nr. 66, suteikiantį teisę dirbti integralinio neuroprogramavimo metodu
(autorinis psichologijos mokslų daktaro, profesoriaus Sergejaus Kovaliovo metodas, 2013 m. gruodžio 18 d. autorinis liudijimas Nr.28, įrodančioji registracija).
Lingai Švanienei
Galioja nuo 2015 m. liepos 1 d. iki 2017 m. liepos 1 d.

Psichoterapinės metodikos „Integralinis neuroprogramavimas“ autorius psichologijos mokslų daktaras, profesorius S. V. Kovaliovas

Įtraukta į išduotų autorinių sertifikatų rejestrą PPL 2015-07-01
RF Profesionalių psichoterapeutų lygos Centrinės tarybos
mokslo sekretorius S. C. Kamalova
Parašas, PPL antspaudas

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pateikiu keletą informacinių  straipsnių apie individualias konsultacijas ir kuo galiu būti jums naudinga:
Sėkmės kelyje į savo gerovę!