2017 m. gegužės 4 d., ketvirtadienis

Ko niekada nepasakys profesionalus astrologas

Rimtas profesionalas astrologas, taip pat ir psichologas, niekada nepateiks griežto verdikto, kuris neduotų žmogui pasirinkimo.  Laisvė turi daug lygių, todėl išeičių visada yra ne viena.

Kaip neatsargus gydytojo žodis gali turėti neigiamos įtakos ligos eigai, taip astrologų, būrėjų prognozės gali paveikti jomis tikinčio žmogaus gyvenimą.  Gerai, jei tos prognozės teigiamos.

Šiame trumpame video S. Kovaliovas piktinasi neprofesionalia astrologe-psichologe, kuri nurodė merginai, svajojančiai apie šeimą, geriau būti meiluže nei kurti šeimą.  Profesoriaus pasipiktinimas suprantamas.  Tikiuosi, teisingai supras neprofesionalios astrologės kritiką jos profesionalūs kolegos.

Video filmukas yra su lietuviškais subtitrais.  Malonaus ir naudingo klausymo.
1 komentaras:

  1. Sveiki, čia yra greitas, skirtas tik tiems, kuriems reikia pokyčių savo meilės gyvenime, tiems, kurie ieško patikimo rašybos rato, kuris padėtų atgaivinti savo žlugusius / griūvančius santykius, taip pat tiems, kurie kenčia nuo įvairių negalavimų. yra tas, kuris yra tikrai universalus, atjaučiantis ir patikimas, kai kalbama apie burtus. Gydytojo Egwali burtų namai yra tinkamas pasirinkimas jums, jums reikia tik kontakto, tada galiu jus patikinti, kad visa kita būtų visiška magija, mano meilės gyvenimas buvo ties žlugimo riba, kol įsakiau meilės užkeikimui, buvo tinkamai laikomasi visų tinkamų procedūrų, kad būtų užtikrinta, jog jis puikiai veikia. Šiandien esu gyvas liudininkas, kad daktaro Egwali burtų magija veikia be jokių pagrįstų abejonių. Štai kodėl aš naudoju visas laikmenas norėdamas pranešti pasauliui apie šį puikų burtų daktarą, kuris sugrąžino ramybę ir vienybę mano namuose. Šiandien kalbėkis su juo ir tavo emocinės nesėkmės bus visiškai išnaikintos.
    Jam tereikia skambučio!

    „WhatsApp“: +2348122948392
    Kurjeris: dregwalispellbinder@gmail.com

    AtsakytiPanaikinti