2017 m. balandžio 20 d., ketvirtadienis

Įgyto bejėgiškumo sindromas

Tikriausiai girdėjote pasakojimą apie cirko dramblį, kuris po pasirodymų  būdavo pririšamas grandine prie mažyčio kuoliuko.
  
Galingas gyvūnas net nebandė truktelėti grandinę ir išeiti į laisvę.  Mat būdamas drambliuku jis tampėsi, bet kuoliuko išrauti tada nepavyko. Todėl ir padarė idiotišką išvadą: „negalėjau, negaliu ir niekada negalėsiu...“. 

Psichologijoje tokia situacija vadinama įgytu bejėgiškumo sindromu, kurio pagrindą sudaro trys kvaili įsitikinimai: „taip yra tik man“, „taip bus visada“, „taip bus visur“.

Įgyto bejėgiškumo būseną galima pakeisti! Svarbu panorėti ir suprasti, kad kuoliukas vos vos laiko.  

1 komentaras:

  1. Sveiki, čia yra greitas, skirtas tik tiems, kuriems reikia pokyčių savo meilės gyvenime, tiems, kurie ieško patikimo rašybos rato, kuris padėtų atgaivinti savo žlugusius / griūvančius santykius, taip pat tiems, kurie kenčia nuo įvairių negalavimų. yra tas, kuris yra tikrai universalus, atjaučiantis ir patikimas, kai kalbama apie burtus. Gydytojo Egwali burtų namai yra tinkamas pasirinkimas jums, jums reikia tik kontakto, tada galiu jus patikinti, kad visa kita būtų visiška magija, mano meilės gyvenimas buvo ties žlugimo riba, kol įsakiau meilės užkeikimui, buvo tinkamai laikomasi visų tinkamų procedūrų, kad būtų užtikrinta, jog jis puikiai veikia. Šiandien esu gyvas liudininkas, kad daktaro Egwali burtų magija veikia be jokių pagrįstų abejonių. Štai kodėl aš naudoju visas laikmenas norėdamas pranešti pasauliui apie šį puikų burtų daktarą, kuris sugrąžino ramybę ir vienybę mano namuose. Šiandien kalbėkis su juo ir tavo emocinės nesėkmės bus visiškai išnaikintos.
    Jam tereikia skambučio!

    „WhatsApp“: +2348122948392
    Kurjeris: dregwalispellbinder@gmail.com

    AtsakytiPanaikinti