2017 m. balandžio 23 d., sekmadienis

Kuo informacija skiriasi nuo įsitikinimo?

Klausimas: Kuo paprasta informacija skiriasi nuo įsitikinimo?

Sergejus Kovaliovas atsakė:

Pasakysiu taip: yra gryna informacija, yra tiesiog faktas. Informacija, žinojimas – tai tiesiog grynas faktas.  Ir šia prasme žinios yra naudingos.  Pavyzdžiui, „žmogus yra žmogus“ – tai informacija, o „žmogus yra šūdas“ – įsitikinimas.  Supratote?

Pasirodo, yra toks paradoksalus dalykas – mes gauname informaciją, kuri yra tiesiog informacija, ir kuri yra mums naudinga darbui.  Tai švari informacija, t.y. neapsunkinta vertinimais, įsitikinimais ar pan. informacija.


Žinios, tapusios mūsų nuosavybe, nustoja būti tiesiog informacija.  Jos tampa įsitikinimu, kad viskas blogai baigsis, nes „aš ir taip žinojau, kad iš to nieko gero neišeis!“ ir panašiai, ir panašiai. Išeina, kad mes informacijai suteikiame papildomą reikšmę, kurios ji iki tol neturėjo. Ir tada ji tampa įsitikinimu apie pasaulį.

Bet po įsitikinimo sluoksniu yra informacija.  Suprantat?

Ir jeigu pabandysime perteklinę informaciją atskirti arba pakeisti, yra tikimybė, kad vėl gausime švarią ir naudingą informaciją. Ir tuo pačiu atsisakysime nereikalingų (nors ir nelabai stiprių) įsitikinimų.


Bendrai paėmus, jūs užduodate įdomius klausimus.  INP kūrimo metu man dažnai tenka lįsti į filosofiją, neurokibernetiką, sitemų teoriją ir kitas mokslo sritis. Ir jeigu anksčiau aš maniau, kad betvarkė yra tik psichologijoje ir ekonomikoje,tai dabar su siaubu suvokiau, kad niekur nėra tvarkos! Ir iš viso šito tenka traukti priimtinus modelius ar juos kurti pačiam.

2 komentarai:

 1. Ar jums reikia pagalbos, kad sugrąžintumėte savo mylėtoją, kuris paliko jus? padėti išspręsti jūsų nevaisingumo problemą ir pastoti? Jei turite sunkumų? Impotencija, gonorėja, STI (lytiniu keliu plintanti infekcija) Insultas ir cukrinis diabetas, fibrozė, Jūsų pinigų grąžinimas iš jūsų skolininkų ir atsisakymo mokėti, darbo skatinimas, astma ir kt. Dr.Obodo gali jums padėti. problemos išnyks amžinai.

  El. Paštas: templeofanswer@hotmail.co.uk

  WhatsApp: + (234) 8155 42548-1

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sveiki, čia yra greitas, skirtas tik tiems, kuriems reikia pokyčių savo meilės gyvenime, tiems, kurie ieško patikimo rašybos rato, kuris padėtų atgaivinti savo žlugusius / griūvančius santykius, taip pat tiems, kurie kenčia nuo įvairių negalavimų. yra tas, kuris yra tikrai universalus, atjaučiantis ir patikimas, kai kalbama apie burtus. Gydytojo Egwali burtų namai yra tinkamas pasirinkimas jums, jums reikia tik kontakto, tada galiu jus patikinti, kad visa kita būtų visiška magija, mano meilės gyvenimas buvo ties žlugimo riba, kol įsakiau meilės užkeikimui, buvo tinkamai laikomasi visų tinkamų procedūrų, kad būtų užtikrinta, jog jis puikiai veikia. Šiandien esu gyvas liudininkas, kad daktaro Egwali burtų magija veikia be jokių pagrįstų abejonių. Štai kodėl aš naudoju visas laikmenas norėdamas pranešti pasauliui apie šį puikų burtų daktarą, kuris sugrąžino ramybę ir vienybę mano namuose. Šiandien kalbėkis su juo ir tavo emocinės nesėkmės bus visiškai išnaikintos.
  Jam tereikia skambučio!

  „WhatsApp“: +2348122948392
  Kurjeris: dregwalispellbinder@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti