2017 m. balandžio 10 d., pirmadienis

Profesorius S. Kovaliovas apie B. Helingerio sisteminius išdėstymus

Tikriausiai, dauguma esate girdėję apie Berto Helingerio sistemines konstaliacijas.  Apie jas kalbama daug istorijų, kurios kartais panašios į legendas ar pasakas. 

Įsivaizduokit, kad žmogus, norintis išsiaiškinti santykius, pasirenka jam svarbiems asmenims pavaduojančius asmenis, kurie sustoja (patys!) atitinkamai juo išsirinkusio žmogaus ir papasakoja tokių dalykų, kurių niekaip negalėjo žinoti.

Prof. S. Kovaliovas apjungė Berto Helingerio sisteminių ryšių išdėstymus su Derkso Luko socialine panorama, pridėjo tikslus ir...  Ir gavosi labai efektyvi psichoterapinio darbo sistema, kuria naudojamasi dirbant integralinio neuroprogramavimo metodu.

Šioje video "ProPsichologija" laidoje S. Kovaliovui buvo užduotas klausimas, ar nėra pavojinga būti pavaduojančiu, dirbant sisteminių išdėstymų metodu.  Paprastai profesorius nekomentuoja kolegų.  O ką atsakė į šį klausimą laidoje kviečiu paklausyti. Video laidai paruošiau lietuviškus subtitrus, tad atsakymas bus suprantamas net nemokantiems rusų kalbos.  Kviečiu pažiūrėti.


Šį video galite pažiūrėti ir didesniu formatu youtube:

https://youtu.be/J5lak3UCp5s
Ten galite pažiūrėti ir kitas video laidas su lietuviškais subtitrais.  Smagaus ir naudingo žiūrėjimo!

1 komentaras:

  1. Sveiki, čia yra greitas, skirtas tik tiems, kuriems reikia pokyčių savo meilės gyvenime, tiems, kurie ieško patikimo rašybos rato, kuris padėtų atgaivinti savo žlugusius / griūvančius santykius, taip pat tiems, kurie kenčia nuo įvairių negalavimų. yra tas, kuris yra tikrai universalus, atjaučiantis ir patikimas, kai kalbama apie burtus. Gydytojo Egwali burtų namai yra tinkamas pasirinkimas jums, jums reikia tik kontakto, tada galiu jus patikinti, kad visa kita būtų visiška magija, mano meilės gyvenimas buvo ties žlugimo riba, kol įsakiau meilės užkeikimui, buvo tinkamai laikomasi visų tinkamų procedūrų, kad būtų užtikrinta, jog jis puikiai veikia. Šiandien esu gyvas liudininkas, kad daktaro Egwali burtų magija veikia be jokių pagrįstų abejonių. Štai kodėl aš naudoju visas laikmenas norėdamas pranešti pasauliui apie šį puikų burtų daktarą, kuris sugrąžino ramybę ir vienybę mano namuose. Šiandien kalbėkis su juo ir tavo emocinės nesėkmės bus visiškai išnaikintos.
    Jam tereikia skambučio!

    „WhatsApp“: +2348122948392
    Kurjeris: dregwalispellbinder@gmail.com

    AtsakytiPanaikinti