2017 m. balandžio 14 d., penktadienis

Kuo daugiau tavyje bus šviesos, tuo labiau tu trukdysi tamsos atstovams


Pateikiu šiek tiek sutrumpintą prof. Sergejaus Kovaliovo atsakymą į seminaro dalyvės klausimą, kurį ji uždavė prieš seminarą, kai lektorius mielai atsakinėja į klausimus.
Klausimas: Kaip elgtis, kai kreipiasi klientas -“psichoterapeutų ėdikas”? Noriu suprasti, kaip galima jam padėti, ne jis juk pagalbos prašo…

S.Kovaliovas atsakė:

Galima – reikia save pakeisti.  Tavo veide užrašyta: “Aš tuo padėsiu visiems!”, nes man pačiai reikalinga pagalba.  Savo poziciją būtinai turi pakeisti.


O dėl “terapeutų ėdikų”…  Svarbu suprasti tokį įdomų dalyką.  Prisipažinsiu, kad mano paties pagrindinė klaida buvo tame, kad aš, auklėtas tarybiniais laikais, tvirtai žinojau, jog gеrų žmonių yra daugiau nei blogų.  Taip dainavo L. Gurčenko: kiek yra pas mus gerų žmonių, žinoma, kad jų daugiau, nei blogų.  Klydau, kai galvojau, jog pagal Paretto dėsnį gerų žmonių yra 80% ir atitinkamai blogų - 20%.  Kaip nebūtų gaila, šis santykis yra priešingas: gerų - 20% ir blogų - 80%.

Ir tai reiškia, kad gerų žmonių yra milijardas.  Yra dėl ko dirbti! Ir dar – išmokite atskirti grūdus nuo pelų. Padėkite tik tiems, kurie iš tikrųjų prašo pagalbos.

Oskaras Ičazo apie tai kalbėjo paprastai: “Neatimkite iš Dievo darbo.” O Lazarevas “Karmos diagnostikoje” tiesiai klausė: kodėl jūs padedate elgetoms, ypač profesionaliems? Jeigu išmintingasis Dievas nubaudė jį skurdu, tai ką, jūs laikote save geresniais už Dievą.

Todėl, dirbdama su klientais, nusistatyk griežtus darbinius santykius: „Jūs privalote pildyti mano nurodymus. Jei sukursite sąlygas man jums padėti, tai aš jums padėsiu.  Jei tokių sąlygų nesukursite, ką gi, mums teks atsisveikinti.“

Tau dar reikia įveikti savo norą padėti kiekvienam, kaip ir norą kiekviename žmoguje matyti tik šviesią pusę. Taip! Svarbu matyti šviesiąją pusę.  Tik, supraskite, kad šviesa pasižymi tokia savybe – kuo skaisčiau šviesi, tuo tamsesnė atrodys tamsa. Palyginus su akinančia prožektorių šviesa, tamsa atrodo ypatingai tamsi, ir ji tampa agresyvi.  Suprask, kuo daugiau tavyje bus šviesos, tuo labiau tu trukdysi tamsos atstovams. Ramiai į tai žiūrėk.

Nepergyvenk, visi psichoterapeutai tai išgyvena, o paskui persirita į priešingą pusę – ateina profesinio cinizmo laikotarpis: „vaikšto čia visokie ožiai, o aš jiems padedu.“ Jokiu būdu neužstrik tokiame periode.  Suprask, kad iš tiesų reikia žmoguje atverti gėrį. Tačiau svarbu aiškiai ir blaiviai įvertinti (ne, ne tai, ar vertas žmogus geriausio, nes kiekvienas žmogus vertas geriausio), ar žmogus yra pasirengęs tapti geresniu būtent dabar.  Ir ar jis sugebės tapti geresniu toje savo būsenoje.

1 komentaras:

  1. Sveiki, čia yra greitas, skirtas tik tiems, kuriems reikia pokyčių savo meilės gyvenime, tiems, kurie ieško patikimo rašybos rato, kuris padėtų atgaivinti savo žlugusius / griūvančius santykius, taip pat tiems, kurie kenčia nuo įvairių negalavimų. yra tas, kuris yra tikrai universalus, atjaučiantis ir patikimas, kai kalbama apie burtus. Gydytojo Egwali burtų namai yra tinkamas pasirinkimas jums, jums reikia tik kontakto, tada galiu jus patikinti, kad visa kita būtų visiška magija, mano meilės gyvenimas buvo ties žlugimo riba, kol įsakiau meilės užkeikimui, buvo tinkamai laikomasi visų tinkamų procedūrų, kad būtų užtikrinta, jog jis puikiai veikia. Šiandien esu gyvas liudininkas, kad daktaro Egwali burtų magija veikia be jokių pagrįstų abejonių. Štai kodėl aš naudoju visas laikmenas norėdamas pranešti pasauliui apie šį puikų burtų daktarą, kuris sugrąžino ramybę ir vienybę mano namuose. Šiandien kalbėkis su juo ir tavo emocinės nesėkmės bus visiškai išnaikintos.
    Jam tereikia skambučio!

    „WhatsApp“: +2348122948392
    Kurjeris: dregwalispellbinder@gmail.com

    AtsakytiPanaikinti