2017 m. balandžio 26 d., trečiadienis

Kuo skiriasi raportas nuo paprasto kontakto bendravime


Tikriausiai jums teko girdėti tokį terminą „raportas‘, tačiau kuo jis skiriasi nuo kontakto, vargu ar daugelis galėtų paaiškinti.

Prof. S. Kovaliovas tai apibūdina labai paprastai. Kontaktas - tai kvietimas šokiui.  O raportas – tai pats šokis, kurio metu partneriai šoka tarytum darnus vienis.

Raportas - tai gilus pasitikėjimo vienas kitu jausmas, sudarantis sąlygas puikiam kontaktui ir geram užduočių įvykdymui.

Žmonės žino, kada jie yra raporte, tačiau paprastai negali paaiškinti, kaip jie pasiekia tokio lygio kontaktą, bei nežino, ką daryti, jei raporto lygis krenta.

Raportas atsiranda, kai mūsų vidiniai pasauliai susijungia arba tinka vienas kitam. Žmonės lengviau pasiekia raportą, jei jaučiasi lyg stovėdami ant to paties pagrindo.

Raporto lygį gali pakelti prisitaikymas prie kito žmogaus pozos, gestų, balso intonacijos, tono, tempo ir pan., o taip pat prie pokalbio turinio.

Kartais būna naudingas raporto nutraukimas.  Pavyzdžiui, tada, kai reikia nutraukti nenorimą bendravimą ar kai reikia pakeisti užstrigusios komunikacijos eigą.

Geras raportas padeda gražiai ir elegantiškai vesti pokalbį norima linkme. Iš pradžių reikia prisijungti (prisitaikyti) prie pašnekovo, o tada, keičiant pozą, gestus, balsą ir t.t. galima pereiti prie to žmogaus vedimo norima linkme.

Norint pasiekti aukšto lygio raportą, reikia prisijungti prie kito žmogaus interesų, įsitikinimų ir vertybių.

Norint sukurti raportą su kitu žmogumi, būtina būti raporte su pačiu savimi. Jai mūsų vidiniame pasaulyje yra konfliktas, raporto su kitu žmogumi greičiausiai nepavyks sukurti.
pagal S. Kovaliovą iš knygos "Efektyvaus vadovavimo NLP"

2 komentarai:

 1. Ar jums reikia pagalbos, kad sugrąžintumėte savo mylėtoją, kuris paliko jus? padėti išspręsti jūsų nevaisingumo problemą ir pastoti? Jei turite sunkumų? Impotencija, gonorėja, STI (lytiniu keliu plintanti infekcija) Insultas ir cukrinis diabetas, fibrozė, Jūsų pinigų grąžinimas iš jūsų skolininkų ir atsisakymo mokėti, darbo skatinimas, astma ir kt. Dr.Obodo gali jums padėti. problemos išnyks amžinai.

  El. Paštas: templeofanswer@hotmail.co.uk

  WhatsApp: + (234) 8155 42548-1

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sveiki, čia yra greitas, skirtas tik tiems, kuriems reikia pokyčių savo meilės gyvenime, tiems, kurie ieško patikimo rašybos rato, kuris padėtų atgaivinti savo žlugusius / griūvančius santykius, taip pat tiems, kurie kenčia nuo įvairių negalavimų. yra tas, kuris yra tikrai universalus, atjaučiantis ir patikimas, kai kalbama apie burtus. Gydytojo Egwali burtų namai yra tinkamas pasirinkimas jums, jums reikia tik kontakto, tada galiu jus patikinti, kad visa kita būtų visiška magija, mano meilės gyvenimas buvo ties žlugimo riba, kol įsakiau meilės užkeikimui, buvo tinkamai laikomasi visų tinkamų procedūrų, kad būtų užtikrinta, jog jis puikiai veikia. Šiandien esu gyvas liudininkas, kad daktaro Egwali burtų magija veikia be jokių pagrįstų abejonių. Štai kodėl aš naudoju visas laikmenas norėdamas pranešti pasauliui apie šį puikų burtų daktarą, kuris sugrąžino ramybę ir vienybę mano namuose. Šiandien kalbėkis su juo ir tavo emocinės nesėkmės bus visiškai išnaikintos.
  Jam tereikia skambučio!

  „WhatsApp“: +2348122948392
  Kurjeris: dregwalispellbinder@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti