2017 m. birželio 13 d., antradienis

Bendraudamas nenaudok frazių, iškeliančių tave aukščiau už pašnekovą

Viena iš dažniausiai pasitaikančių nesusikalbėjimo priežasčių būna sąmoningas arba nesąmoningas vieno pašnekovo savęs statymas aukščiau už kitą. 

Jei kalbėtume tranzakcinės analizės kalba, tai sakytume, kad vienas prisiima Tėvo vaidmenį, o kitą nustumia į Vaiko poziciją.  O jei pasakyti visai paprastai, tai vienas iš pašnekovų pradeda kitą mokyti gyventi.

Žemiau pateiksiu keletą pavyzdžių, o tu, mielasis skaitytojau, pasistenk suprasti, ar tokios frazės nėra būdingos tau.


Aukščiau save statantis (o tuo pačiu nužeminantis pašnekovą) dažnai naudoja apibendrinančius žodžius kaip visada, niekada, visi, niekas. Pavyzdžiui:

Tu niekada manęs neklausai
Visi taip mano

Tu nieko nesupranti...
Niekas taip nesielgia...
Kalbi nesąmones...

Be to save statantis aukščiau už pašnekovą mėgsta kitus paauklėti , nurodinėti  ar pamokyti.

Tau reikėtų...
Išmok tinkamai elgtis... 
Turi suprasti...
Galvok, ką kalbi...

Pamokymai gali būti išreiškiami ir mandagesne forma, tačiau jų esmė yra lygiai tokia pati – save pastatyti aukščiau už kitą.  Pavyzdžiui:

Tu gi esi protingas žmogus...
Kaip jūs taip nesuprantate elementarių dalykų...
Galėtumei susiprasti...
Aš tavo vietoje...

Jei tau atrodo, kad čia tik paprastos dažnai naudojamos frazės, išversiu, kaip jas priima pašnekovo pasąmonė: „Jis man aiškina, kaip turiu elgtis.  Įsivaizduoja, kad viską žino... O pats koks...  Tegu man neaiškina.  Aš pats geriau žinau!”  Ir nuoširdaus pokalbio kaip nebūta.  

Tiesiog reikia prisiminti, kad geriausia su kitu bendrauti kaip su lygiu.  Tada jis jaus pagarbą sau, pasitikės jumis ir tuo pačiu atsilygins jums.

1 komentaras:

  1. Sveiki, čia yra greitas, skirtas tik tiems, kuriems reikia pokyčių savo meilės gyvenime, tiems, kurie ieško patikimo rašybos rato, kuris padėtų atgaivinti savo žlugusius / griūvančius santykius, taip pat tiems, kurie kenčia nuo įvairių negalavimų. yra tas, kuris yra tikrai universalus, atjaučiantis ir patikimas, kai kalbama apie burtus. Gydytojo Egwali burtų namai yra tinkamas pasirinkimas jums, jums reikia tik kontakto, tada galiu jus patikinti, kad visa kita būtų visiška magija, mano meilės gyvenimas buvo ties žlugimo riba, kol įsakiau meilės užkeikimui, buvo tinkamai laikomasi visų tinkamų procedūrų, kad būtų užtikrinta, jog jis puikiai veikia. Šiandien esu gyvas liudininkas, kad daktaro Egwali burtų magija veikia be jokių pagrįstų abejonių. Štai kodėl aš naudoju visas laikmenas norėdamas pranešti pasauliui apie šį puikų burtų daktarą, kuris sugrąžino ramybę ir vienybę mano namuose. Šiandien kalbėkis su juo ir tavo emocinės nesėkmės bus visiškai išnaikintos.
    Pasiekite jį šiais kontaktais!

    „WhatsApp“: +2348122948392
    Kurjeris: dregwalispellbinder@gmail.com

    AtsakytiPanaikinti