2017 m. birželio 16 d., penktadienis

Kaip suprasti, kad jus nori apgauti


Jei jumis nori pasinaudoti, tai paprastai naudojama taktika yra „miglos pūtimas į akis“. Tai reiškia, kad pašnekovas ima kalbėti nesuprantamomis frazėmis, vengia tiesiai atsakyti į klausimą.  Tai jis daro, naudodamas tokias frazes:

Detales aptarsime vėliau...
Viskas ne taip paprasta...
Aš nepasirengęs dabar apie tai kalbėti...

jis tai nepasirengęs, bet savo ruožtu jus spaudžia, kad priimtumėt sprendimą ir pradėtumėte veikti:

Spręskite, greičiau, o tai bus vėlu...
Dabar pasirašykime, o detales išsiaiškinsite paskui...
Dabar jau vėlu, reikėtų nuspręsti...


Siekdamas, kad jūs iš tiesų patikėtumėte ir paskubėtumėte priimti sprendimą, manipuliatorius papildomai gali pradėti suokti:

Mes rūpinamės jūsų interesais...
Mes galvojame tik apie jus...
Mes nieko iš to neuždirbsime...

Na, pastaroji situacija turėtų jums atverti akis – kodėl nepažįstamas žmogus staiga ima rūpintis jumis? Natūralu, kad kiekvienas rūpinasi savimi.  Tik tada, kai laimi abi pusės yra tikras bendradarbiavimas. O jei pašnekovas ima tvirtinti, kad rūpinasi tik jumis, tai paklauskite jo tiesiai: „O kokia jums iš to nauda?“.  Manipuliatoriai paprastai nemėgsta tiesių klausimų, ir labiausiai tikėtina, kad išsisuks ir nuo atsakymo į šį klausimą.  Jei taip yra, žinokit, su kuo turite reikalą.
Tai va, jei jus skubina, o kartu nėra aiškumo, būkite ypatingai budrus – jumis nori pasinaudoti. Ir todėl geriausias būdas atsakyti tokiam pašnekovui – neskubėti ir kaip tik viską labai kruopščiai išsiaiškinti.

2 komentarai:

 1. Aš taip didžiuojuosi ir džiaugiuosi būdama čia, norėdama pasidalinti šiuo nuostabiu, nuostabiu ir nepaprastu liudijimu, tiesiog negaliu patikėti, kad dabar mano vyras grįžta namo, meldžiantis už visus savo neteisingus veiksmus, sakydamas, koks tuščias jis jautėsi visą laiką būdamas išvykęs. , jis paliko mane ir sukėlė mums tiek skausmo po skyrybų, kurios įvyko maždaug po 5 mėnesių, kas tai pamanys. Visas šis stebuklas įvyko iškart po to, kai susisiekiau su daktaru Egwali, dėl kurio man buvo kreiptasi pagalbos. Aš esu laimingiausia moteris visame pasaulyje šiandien, sakyčiau: „tai, kad mano vyras vėl reiškia viską man ir mūsų kūdikiams. Tai yra tikras stebuklas man ir mūsų šeimai, teikiantis amžiną malonumą ir linksmybes. Dabar esu tokia laiminga ir nežinau, kiek išreikšti savo gilų dėkingumą ir dėkingumą jums, Dr.Egwali. Aš primygtinai rekomenduosiu jį, jei jums reikia skubios pagalbos, nes tai garantuota.
  Siųskite jam el. Laišką šiandien /dregwalispellhome@gmail.com arba
  „WhatsApp“: +2348122948392

  AtsakytiPanaikinti
 2. Tai buvo didelis garbės susitikimas, kai dr. Egwali išgydė ir padėjo atkurti mano iširusias santuokas, kurios žlugimo riba buvo vien dėl to, kad po daugelio metų buvimo kartu nesugebėjau susilaukti vaiko, aš taip pat jaučiausi blogai, nes tada vieną dieną jis nusprendė eiti savo keliu, kuris iš tikrųjų mane sužlugdė, o tai labai nepanašus į jį. Aš susisiekiau su dr. Egwali rašybos namais dėl visko, kas dabar pasikeitė, nes mes vėl kartu ir laukiamės pirmojo vaiko. Labai džiaugiuosi, kad sutinku jus, pone. Jūsų taip pat nėra išimtis. Susisiekite su juo šiandien dėl visų su vedybomis ir sveikata susijusių klausimų ir džiaugsitės, kad tai padarėte .. Tai yra jo išsami informacija. El. Paštas: dregwalispellbinder@gmail.com
  „WhatsApp“: +2348122948392

  AtsakytiPanaikinti